aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
2010-07-12 at Gorzów
RKM RYBNIK 26
1. Sławomir Pyszny........... 3 3 2 2* 1 3 - 14+1
2. Kamil Fleger.............. 2* 2* w 3 3 2* - 12+3
3. Rafal Fleger.............. ns
STAL CAELUM GORZÓW 19
1. Przemyslaw Pawlicki....... 2 1* 3 3 2 2 - 13+1
2. Pawel Zmarzlik............ 1* 2 2* 0 0 1* - 6+3
3. Lukasz Cyran.............. ns
UNIA LESZNO 18
1. Sławomir Musielak......... 1 1* 2 2* 2 3 - 11+2
2. Tobiasz Musielak.......... 0 2 1* 3 1* 0 - 7+2
3. Mateusz Łukaszewski....... ns
BETARD WROCLAW 18
1. Maciej Janowski........... 3 3 3 0 3 3 - 15
2. Piotr Kociemba............ 0 0 0 1 0 2* - 3+1
3. Michał Rowiński........... ns
MARMA HADYKOWKA RZESZÓW 17
1. Dawid Lampart............. 3 1 2 3 3 2 - 14
2. Lukasz Kret............... 0 0 1* 1 0 1* - 3+2
3. Piotr Machnik............. ns
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 15
1. Patryk Dudek.............. 3 3 3 2 2 0 - 13
2. Janusz Baniak............. 0 0 1 0 0 1 - 2
3. Łukasz Sówka.............. ns
UNIBAX TORUN 12
1. Emil Pulczynski........... 1* 2 t uw 3 1 - 7+1
2. Kamil Pulczynski.......... 2 1* 1 uw 1 0 - 5+1
3. Oskar Pieniazek........... ns
No. Results
1: Maciej Janowski, Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Piotr Kociemba
2: Dawid Lampart, Kamil Pulczynski, Emil Pulczynski, Lukasz Kret
3: Sławomir Pyszny, Kamil Fleger, Sławomir Musielak, Tobiasz Musielak
4: Patryk Dudek, Pawel Zmarzlik, Przemyslaw Pawlicki, Janusz Baniak
5: Maciej Janowski, Emil Pulczynski, Kamil Pulczynski, Piotr Kociemba
6: Sławomir Pyszny, Kamil Fleger, Dawid Lampart, Lukasz Kret
7: Patryk Dudek, Tobiasz Musielak, Sławomir Musielak, Janusz Baniak
8: Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Kamil Pulczynski, Emil Pulczynski (t)
9: Maciej Janowski, Dawid Lampart, Lukasz Kret, Piotr Kociemba
10: Patryk Dudek, Sławomir Pyszny, Janusz Baniak, Kamil Fleger (w)
11: Przemyslaw Pawlicki, Sławomir Musielak, Tobiasz Musielak, Pawel Zmarzlik
12: Kamil Fleger, Sławomir Pyszny, Piotr Kociemba, Maciej Janowski
13: Tobiasz Musielak, Sławomir Musielak, Emil Pulczynski (uw), Kamil Pulczynski (uw)
14: Dawid Lampart, Patryk Dudek, Lukasz Kret, Janusz Baniak
15: Kamil Fleger, Przemyslaw Pawlicki, Sławomir Pyszny, Pawel Zmarzlik
16: Maciej Janowski, Sławomir Musielak, Tobiasz Musielak, Piotr Kociemba
17: Emil Pulczynski, Patryk Dudek, Kamil Pulczynski, Janusz Baniak
18: Dawid Lampart, Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Lukasz Kret
19: Maciej Janowski, Piotr Kociemba, Janusz Baniak, Patryk Dudek
20: Sławomir Pyszny, Kamil Fleger, Emil Pulczynski, Kamil Pulczynski
21: Sławomir Musielak, Dawid Lampart, Lukasz Kret, Tobiasz Musielak
Bieg o 3 miejsce
22: Sławomir Musielak, Maciej Janowski (d)
1 miejsce RKM RYBNIK
-Sławomir Pyszny
-Kamil Fleger
-Rafał Fleger
2 miejsce STAL CAELUM GORZÓW
-Przemysław Pawlicki
-Paweł Zmarzlik
-Łukasz Cyran
3 miejsce UNIA LESZNO
-Sławomir Musielak
-Tobiasz Musielak
-Mateusz Łukaszewski |
|