Autor |
Wiadomość |
aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
FINAŁ MMPPK
WROCŁAW
TORUŃ
GORZÓW
RZESZÓW
RYBNIK
LESZNO
ZIELONA GÓRA |
|
|
aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
2010-06-02 at Zielona Gora
MARMA HADYKOWKA RZESZOW 24
1. Dawid Lampart............. 1* 3 3 3 3 3 16+1
2. Lukasz Kret............... 2 2* 1 2* 0 1 8+2
3. brak zawodnika............ ns
UNIA LESZNO 19
1. Slawomir Musielak......... 0 2 3 3 3 2 13
2. Tobiasz Musielak.......... 3 0 d 2* 1 u 6+1
3. Mateusz Lukaszewski....... ns
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 19
1. Patryk Dudek.............. 3 1* 3 2 3 0 12+1
2. Janusz Baniak............. 1 2 u w 2* 2 7+1
3. Lukasz Sowka.............. 0 - - - - - 0
LOTOS WYBRZEZE GDANSK 18
1. Mateusz Lampkowski........ 0 1 1 0 0 1* 3+1
2. Marcel Szymko............. 3 3 3 3 1 2 15
3. Damian Sperz.............. ns
POLONIA BYDGOSZCZ 17
1. Szymon Wozniak............ 2 2 2 1* 1* 1* 9+3
2. Patryk Braun.............. 0 1* 1* 2 2 2 8+2
3. Mikolaj Curylo............ ns
WLOKNIARZ CZESTOCHOWA 16
1. Borys Miturski............ 1* 0 1* 0 0 - 2+2
2. Kamil Cieslar............. 2 3 2 1 3 3 14
3. Marcin Piekarski.......... d - - - - - 0
PSZ POZNAN 13
1. Adrian Szewczykowski...... 0 0 0 0 1* d 1+1
2. Adam Dyczko............... 3 1 2 1 2 3 12
3. Adrian Kozlowski.......... ns
No. Results
1: Patryk Dudek, Szymon Wozniak, Janusz Baniak, Patryk Braun
2: Tobiasz Musielak, Kamil Cieslar, Borys Miturski, Slawomir Musielak
3: Marcel Szymko, Lukasz Kret, Dawid Lampart, Mateusz Lampkowski
4: Adam Dyczko, Janusz Baniak, Patryk Dudek, Adrian Szewczykowski
5: Kamil Cieslar, Szymon Wozniak, Patryk Braun, Borys Miturski
6: Marcel Szymko, Slawomir Musielak, Mateusz Lampkowski, Tobiasz Musielak
7: Dawid Lampart, Lukasz Kret, Adam Dyczko, Adrian Szewczykowski
8: Patryk Dudek, Kamil Cieslar, Borys Miturski, Janusz Baniak (u)
9: Slawomir Musielak, Szymon Wozniak, Patryk Braun, Tobiasz Musielak (d)
10: Marcel Szymko, Adam Dyczko, Mateusz Lampkowski, Adrian Szewczykowski
11: Dawid Lampart, Patryk Dudek, Lukasz Kret, Lukasz Sowka
12: Marcel Szymko, Patryk Braun, Szymon Wozniak, Mateusz Lampkowski
13: Dawid Lampart, Lukasz Kret, Kamil Cieslar, Borys Miturski
14: Slawomir Musielak, Tobiasz Musielak, Adam Dyczko, Adrian Szewczykowski
15: Patryk Dudek, Janusz Baniak, Marcel Szymko, Mateusz Lampkowski
16: Dawid Lampart, Patryk Braun, Szymon Wozniak, Lukasz Kret
17: Kamil Cieslar, Adam Dyczko, Adrian Szewczykowski, Borys Miturski
18: Slawomir Musielak, Janusz Baniak, Tobiasz Musielak, Patryk Dudek
19: Adam Dyczko, Patryk Braun, Szymon Wozniak, Adrian Szewczykowski (d)
20: Kamil Cieslar, Marcel Szymko, Mateusz Lampkowski, Marcin Piekarski (d)
21: Dawid Lampart, Slawomir Musielak, Lukasz Kret, Tobiasz Musielak (u)
BIEGO o 2 MIEJSCE
22: Slawomir Musielak, Patryk Dudek |
|
|
aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
2010-06-02 at Gniezno
BETARD WROCLAW 24
1. Maciej Janowski........... 3 2 3 3 3 3 - 17
2. Piotr Kociemba............ 2* 0 2* 2* 1 0 - 7+3
3. Michal Rowinski........... ns
UNIBAX TORUN 23
1. Emil Pulczyński........... 3 3 2* 1* 2 2 -13+2
2. Kamil Pulczyński.......... 2* 2* 3 2 0 1* -10+3
3. Oskar Pieniążek........... ns
STAL CAELUM GORZÓW 20
1. Przemyslaw Pawlicki....... 3 2 1 1* 3 2 - 12+1
2. Pawel Zmarzlik............ 2* 1* u 2 2* 1* - 8+4
3. brak zawodnika............ ns
RKM RYBNIK 20
1. Sławomir Pyszny........... 3 3 2 3 3 3 - 17
2. Kamil Fleger.............. 1 1 1* 0 u - 3+1 kontuzja
3. Rafał Fleger.............. 0 - - - - - 0
GTZ GRUDZIADZ 16
1. Artur Mroczka............. t 3 3 3 3 3 - 15
2. Paweł Kaczorowski......... 0 0 0 0 0 - 0
3. Marcin Podlaszewski....... 1 0 - - - - 1
UNIA TARNOW 14
1. Lukasz Lesiak............. 1 0 3 1 2 2 - 9
2. Jakub Jamrog.............. 0 1 2* 0 1* 1* 5+3
3. brak zawodnika............ ns
START GNIEZNO 9
1. Kacper Gomolski........... 2 u - - - - 2 kontuzja
2. Wojciech Lisiecki......... 0 1 0 0 1 1* 3+1
3. Maciej Fajfer............. 1 1 2 - - - 4
No. Results
1: Sławomir Pyszny, Kacper Gomolski, Kamil Fleger, Wojciech Lisiecki
2: Maciej Janowski, Piotr Kociemba, Marcin Podlaszewski, Paweł Kaczorowski
3: Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Lukasz Lesiak, Jakub Jamrog
4: Emil Pulczyński, Kamil Pulczyński, Wojciech Lisiecki, Kacper Gomolski (u)
5: Sławomir Pyszny, Maciej Janowski, Kamil Fleger, Piotr Kociemba
6: Artur Mroczka, Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Paweł Kaczorowski
7: Emil Pulczyński, Kamil Pulczyński, Jakub Jamrog, Lukasz Lesiak
8: Maciej Janowski, Piotr Kociemba, Maciej Fajfer, Wojciech Lisiecki
9: Artur Mroczka, Sławomir Pyszny, Kamil Fleger, Paweł Kaczorowski
10: Kamil Pulczyński, Emil Pulczyński, Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik (u)
11: Lukasz Lesiak, Jakub Jamrog, Maciej Fajfer, Wojciech Lisiecki
12: Sławomir Pyszny, Pawel Zmarzlik, Przemyslaw Pawlicki, Kamil Fleger
13: Maciej Janowski, Piotr Kociemba, Lukasz Lesiak, Jakub Jamrog
14: Artur Mroczka, Kamil Pulczyński, Emil Pulczyński, Paweł Kaczorowski
15: Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Wojciech Lisiecki, Kacper Gomolski (-)
16: Sławomir Pyszny, Lukasz Lesiak, Jakub Jamrog, Kamil Fleger (u)
17: Maciej Janowski, Emil Pulczyński, Piotr Kociemba, Kamil Pulczyński
18: Artur Mroczka, Maciej Fajfer, Wojciech Lisiecki, Paweł Kaczorowski
19: Sławomir Pyszny, Emil Pulczyński, Kamil Pulczyński, Rafał Fleger
20: Maciej Janowski, Przemyslaw Pawlicki, Pawel Zmarzlik, Piotr Kociemba
21: Artur Mroczka, Lukasz Lesiak, Jakub Jamrog, Marcin Podlaszewski
BIEG O 3 MIEJSCE
22: Przemyslaw Pawlicki, Sławomir Pyszny (d)
|
|
|
aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
Typy pieczaryny
Unia Leszno - Slawomir Musielak ,Mateusz Łukaszewski,Tobiasz Musielak
PSŻ Poznań - Szewczykowski,Dyczko,Kozlowski. |
|
|
Zukov |
Wysłany: Temat postu: |
|
Wrocław
Maciej Janowski
Piotr Kociemba
Michał Rowiński
Gniezno
Kacper Gomólski
Wojciech Lisiecki
Maciej Fajfer |
|
|
Niuniu |
Wysłany: Temat postu: |
|
Bydgoszcz
Emil Sajfutdinov (nie może jechac)
Szymon Woźniak
Patryk Braun
Gdansk
Matej Kus
Mateusz Lampkowski
Marcel Szymko |
|
|
kesir |
Wysłany: Temat postu: |
|
Zielona Góra
Patryk DUDEK
Janusz BANIAK
Łukasz SÓWKA
RKM Rybnik
Sławomir PYSZNY
Kamil FLEGER
Rafał FLEGER |
|
|
dyzio |
Wysłany: Temat postu: |
|
Torun:Emil Pulczyński 2,50
-Kamil Pulczyński 2,50
-Oskar Pieniążek 2,50
Grudziadz:Artur Mroczka 5,
-Paweł Kaczorowski 2,50
-Marcin Podlaszewski 2,50 |
|
|
mat.kaw |
Wysłany: Temat postu: |
|
Pawlicki Zmarzlik
Tabaka Conda (nie startuje Miszkolc) |
|
|
miszo |
Wysłany: Temat postu: |
|
Tarnów:
Kiełbasa i Jamróg (Kiełbasa kontuzja ,Łukasz Lesiak )
Dauglavpils wybierz sobie (nie startuje) |
|
|
aikman |
Wysłany: Temat postu: |
|
Częstochowa
Borys Miturski,Kamil Cieślar,Marcin Piekarski
Rzeszów
Dawid Lampart,Łukasz Kret,brak zawodnika |
|
|
aikman |
Wysłany: Temat postu: Eliminacje MMPPK - (Zielona Góra,Gniezno) |
|
Proszę podać po 3 zawodników z 2 klubów (tylko Polacy) do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
Grupy MMPPK
Gniezno
1.Gniezno
2.Rybnik
3.Wrocław
4.Grudziądz
5.Gorzów
6.Tarnów
7.Toruń
Zielona Góra
1.Zielona Góra
2.Bydgoszcz
3.Częstochowa
4.Leszno
5.Gdańsk
6.Rzeszów
7.Poznań |
|
|