Speedway Menager Online
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
Forum Speedway Menager Online Strona Główna
->
Turnieje
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
TAK
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz HTML w tym poście
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie GMT + 13 Godzin
Skocz do:
Wybierz forum
Speedway Menager
----------------
Zapisy
Regulamin
Żużlowy Typer
Ekstraliga
1 Liga
Mecze Ekstraligi
Mecze 1 Ligi
Terminiarz
Turnieje
TABELA
Statystyki
Kontuzje
Sparingi
Hyde Park
Lista uczestników
Archiwum 1 Sezon
Archiwum 2 Sezon
Archiwum 3 Sezon
Archiwum 4 sezon
Shoutbox
Licznik
Data i Godzina oraz kalendarz i imieniny
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
aikman
Wysłany:
Temat postu:
Wyniki
2010-07-01 at
Poznań
Ćwierćfinał IMP
1. Damian Baliński........... 1 3 3 3 3 13
2. Sławomir Drabik........... 2 3 2 3 3 13
3. Krzysztof Buczkowski...... 3 1 3 2 3 12
4. Mateusz Szczepaniak....... 3 3 2 2 2 12
5. Piotr Swiderski........... 3 3 2 1 2 11
6. Roman Powazhny............ 2 w 3 1 3 9
7. Matuesz Lukowiak.......... 0 2 3 2 2 9
8. Tomasz Gapinski........... 2 2 1 3 1 9
9. Rafal Dabrowski........... 3 1 2 0 1 7
10. Borys Miturski............ 1 2 0 2 2 7
11. Łukasz Sowka.............. 1 1 1 3 uw 6
12. Adam Kozłowski............ 2 0 1 1 0 4
13. Norbert Kosciuch.......... 0 2 uw 0 1 3
14. Adam Dyczko............... 0 0 0 1 1 2
15. Piotr Swidzinski.......... 1 1 0 0 0 2
16. Robert Kosciecha.......... w 0 u w t 0
17. brak zawodnika............
18. brak zawodnika............
No. Results
1: Mateusz Szczepaniak, Tomasz Gapinski, .Łukasz Sowka, Robert Kosciecha (w)
2: Krzysztof Buczkowski, Roman Powazhny, Damian Baliński, Norbert Kosciuch
3: Piotr Swiderski, Sławomir Drabik, Borys Miturski, Matuesz Lukowiak
4: Rafal Dabrowski, Adam Kozłowski, Piotr Swidzinski, Adam Dyczko
5: Mateusz Szczepaniak, Matuesz Lukowiak, Krzysztof Buczkowski, Adam Dyczko
6: Sławomir Drabik, Tomasz Gapinski, Rafal Dabrowski, Roman Powazhny (w)
7: Damian Baliński, Borys Miturski, Piotr Swidzinski, Robert Kosciecha
8: Piotr Swiderski, Norbert Kosciuch, Łukasz Sowka, Adam Kozłowski
9: Roman Powazhny, Mateusz Szczepaniak, Adam Kozłowski, Borys Miturski
10: Krzysztof Buczkowski, Piotr Swiderski, Tomasz Gapinski, Piotr Swidzinski
11: Matuesz Lukowiak, Rafal Dabrowski, Robert Kosciecha (u), Norbert Kosciuch (uw)
12: Damian Baliński, Sławomir Drabik, .Łukasz Sowka, Adam Dyczko
13: Damian Baliński, Mateusz Szczepaniak, Piotr Swiderski, Rafal Dabrowski
14: Tomasz Gapinski, Borys Miturski, Adam Dyczko, Norbert Kosciuch
15: Sławomir Drabik, Krzysztof Buczkowski, Adam Kozłowski, Robert Kosciecha (t)
16: Łukasz Sowka, Matuesz Lukowiak, Roman Powazhny, Piotr Swidzinski
17: Sławomir Drabik, Mateusz Szczepaniak, Norbert Kosciuch, Piotr Swidzinski
18: Damian Baliński, Matuesz Lukowiak, Tomasz Gapinski, Adam Kozłowski
19: Roman Powazhny, Piotr Swiderski, Adam Dyczko, Robert Kosciecha (w)
20: Krzysztof Buczkowski, Borys Miturski, Rafal Dabrowski, Łukasz Sowka (uw)
Bieg o 3 miejsce
21: Krzysztof Buczkowski, Mateusz Szczepaniak
2010-07-01 at
Gorzow
Ćwiercfinał IMP
1. Adam Skórnicki............ 2 3 3 3 3 14
2. Rafał Okoniewski.......... 2 3 2 2 3 12
3. Tomasz Gollob............. 3 2 3 3 uw 11
4. Grzegorz Walasek.......... d 3 1 3 3 10
5. Krzysztof Słaboń.......... 3 1 3 1 2 10
6. Dawid Stachyra............ 2 3 2 1 2 10
7. Tomasz Chrzanowski........ 3 w 3 0 3 9
8. Sebastian Ułamek.......... 1 2 1 3 2 9
9. Maciej Janowski........... 1 2 2 0 2 7
10. Lukasz Cyran.............. 2 1 2 2 0 7
11. Mateusz Mikorski.......... 3 0 0 1 0 4
12. Przemyslaw Pawlicki....... 0 2 0 2 0 4
13. Piotr Korbel.............. 1 0 1 1 1 4
14. Pawel Zmarzlik............ 1 1 1 0 1 4
15. Sławomir Musielak......... 0 0 uw 2 1 3
16. Szymon Wozniak............ 0 1 w 0 1 2
17. brak zawodnika
18. brak zawodnika
No. Results
1: Tomasz Gollob, Dawid Stachyra, Piotr Korbel, Grzegorz Walasek (d)
2: Tomasz Chrzanowski, Adam Skórnicki, Sebastian Ułamek, Sławomir Musielak
3: Krzysztof Słaboń, Rafał Okoniewski, Maciej Janowski, Szymon Wozniak
4: Mateusz Mikorski, Lukasz Cyran, Pawel Zmarzlik, Przemyslaw Pawlicki
5: Rafał Okoniewski, Tomasz Gollob, Lukasz Cyran, Tomasz Chrzanowski (w)
6: Dawid Stachyra, Sebastian Ułamek, Krzysztof Słaboń, Mateusz Mikorski
7: Grzegorz Walasek, Maciej Janowski, Pawel Zmarzlik, Sławomir Musielak
8: Adam Skórnicki, Przemyslaw Pawlicki, Szymon Wozniak, Piotr Korbel
9: Tomasz Gollob, Maciej Janowski, Sebastian Ułamek, Przemyslaw Pawlicki
10: Tomasz Chrzanowski, Dawid Stachyra, Pawel Zmarzlik, Szymon Wozniak (w)
11: Adam Skórnicki, Rafał Okoniewski, Grzegorz Walasek, Mateusz Mikorski
12: Krzysztof Słaboń, Lukasz Cyran, Piotr Korbel, Sławomir Musielak (uw)
13: Tomasz Gollob, Sławomir Musielak, Mateusz Mikorski, Szymon Wozniak
14: Adam Skórnicki, Lukasz Cyran, Dawid Stachyra, Maciej Janowski
15: Grzegorz Walasek, Przemyslaw Pawlicki, Krzysztof Słaboń, Tomasz Chrzanowski
16: Sebastian Ułamek, Rafał Okoniewski, Piotr Korbel, Pawel Zmarzlik
17: Adam Skórnicki, Krzysztof Słaboń, Pawel Zmarzlik, Tomasz Gollob (uw)
18: Rafał Okoniewski, Dawid Stachyra, Sławomir Musielak, Przemyslaw Pawlicki
19: Grzegorz Walasek, Sebastian Ułamek, Szymon Wozniak, Lukasz Cyran
20: Tomasz Chrzanowski, Maciej Janowski, Piotr Korbel, Mateusz Mikorski
2010-07-01 at
Rybnik
Ćwiercfinał IMP
1. Rune Holta................ 3 3 3 3 3 15
2. Emil Sajtfudinov.......... 3 2 3 3 2 13
3. Wiesław Jaguś............. 3 3 1 3 3 13
4. Martin Vaculik............ 1 3 2 2 3 11
5. Krzysztof Kasprzak........ 2 t 3 2 3 10
6. Karol Ząbik............... 2 2 3 1 2 10
7. Daniel Jeleniewski........ 2 2 2 2 2 10
8. Adrian Miedziński......... 0 3 2 2 1 8
9. Patryk Braun.............. 1 1 1 3 1 7
10. Janusz Baniak............. 0 2 2 1 1 6
11. Patryk Dudek.............. 1 1 1 1 2 6
12. Piotr Tabaka.............. 3 0 0 0 0 3
13. Pawel Kaczorowski......... 2 0 0 0 1 3
14. Rafał Fleger.............. 0 1 1 1 0 3
15. Łukasz Kret............... 1 0 0 d 0 1
16. Marcin Podlaszewski....... 0 1 0 w 0 1
17.
18.
No. Results
1: Wiesław Jaguś, Karol Ząbik, Patryk Dudek, Rafał Fleger
2: Emil Sajtfudinov, Krzysztof Kasprzak, Martin Vaculik, Adrian Miedziński
3: Rune Holta, Daniel Jeleniewski, Patryk Braun, Janusz Baniak
4: Piotr Tabaka, Pawel Kaczorowski, Łukasz Kret, Marcin Podlaszewski
5: Adrian Miedziński, Janusz Baniak, Rafał Fleger, Łukasz Kret
6: Rune Holta, Karol Ząbik, Marcin Podlaszewski, Krzysztof Kasprzak (t)
7: Martin Vaculik, Daniel Jeleniewski, Patryk Dudek, Pawel Kaczorowski
8: Wiesław Jaguś, Emil Sajtfudinov, Patryk Braun, Piotr Tabaka
9: Krzysztof Kasprzak, Daniel Jeleniewski, Rafał Fleger, Piotr Tabaka
10: Karol Ząbik, Adrian Miedziński, Patryk Braun, Pawel Kaczorowski
11: Emil Sajtfudinov, Janusz Baniak, Patryk Dudek, Marcin Podlaszewski
12: Rune Holta, Martin Vaculik, Wiesław Jaguś, Łukasz Kret
13: Patryk Braun, Martin Vaculik, Rafał Fleger, Marcin Podlaszewski (w)
14: Emil Sajtfudinov, Daniel Jeleniewski, Karol Ząbik, Łukasz Kret (d)
15: Rune Holta, Adrian Miedziński, Patryk Dudek, Piotr Tabaka
16: Wiesław Jaguś, Krzysztof Kasprzak, Janusz Baniak, Pawel Kaczorowski
17: Rune Holta, Emil Sajtfudinov, Pawel Kaczorowski, Rafał Fleger
18: Martin Vaculik, Karol Ząbik, Janusz Baniak, Piotr Tabaka
19: Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek, Patryk Braun, Łukasz Kret
20: Wiesław Jaguś, Daniel Jeleniewski, Adrian Miedziński, Marcin Podlaszewski
Bieg o 2 miejsce
21: Emil Sajtfudinov, Wiesław Jaguś
aikman
Wysłany:
Temat postu:
Poznań
1.Mateusz Szczepaniak
2.Tomasz Gapinski
3.Robert Kosciecha
4.Łukasz Sówka
5.Krzysztof Buczkowski
6.Roman Powazhny
7.Damian Baliński
8.Norbert Kosciuch
9.Matuesz Łukowiak
10.Słąwomir Drabik
11.Borys Miturski
12.Piotr Świderski
13.Adam Dyczko
14.Rafal Dabrowski
15.Piotr Swidzinski
16.Adam Kozłowski
Gorzów
1.Tomasz Gollob
2.Dawid Stachyra
3.Grzegorz Walasek
4.Piotr Korbel
5.Tomasz Chrzanowski
6.Sebastian Ułamek
7.Sławomir Musielak
8.Adam Skórnicki
9.Rafał Okoniewski
10.Krzysztof Słaboń
11.Maciej Janowski
12.Szymon Wozniak
13.Lukasz Cyran
14.Mateusz Mikorski
15.Pawel Zmarzlik
16.Przemyslaw Pawlicki
Rybnik
1.Rafal Fleger
2.Karol Ząbik
3.Patryk Dudek
4.Wieslaw Jaguś
5.Adrian Miedziński
6.Krzysztof Kasprzak
7.Martin Vaculik
8.Emil Sajtfudinov
9.Janusz Baniak
10.Rune Holta
11.Daniel Jeleniewski
12.Patryk Braun
13.Łukasz Kret
14.Marcin Podlaszewski
15.Pawel Kaczorowski
16.Piotr Tabaka
Pieczaryna
Wysłany:
Temat postu:
Szczepaniak, Skórnicki, Kościuch
Balinski, Musielak
miszo
Wysłany:
Temat postu:
Kasprzak, Ułamek, Powazhny, Vaculik, Bogdanov
dyzio
Wysłany:
Temat postu:
jagus miedziak chrzan buczek
mat.kaw
Wysłany:
Temat postu:
gollob gapa
Niuniu
Wysłany:
Temat postu:
bydzia emil walas kostek
gdansk zabik sstachyra
kesir
Wysłany:
Temat postu:
Zielona Góra - Dudek, Baniak, Sówka, Łukowiak
Rybnik - R.Fleger, P.Korbel
aikman
Wysłany:
Temat postu:
Rzeszów - Kuciapa ,Okoniewski
Czestochowa - Drabik,Slaboń,Holta,Miturski
aikman
Wysłany:
Temat postu: Ćwierćfinał IMP - (Poznań,Gorzów,Rybnik)
Proszę podać 6 zawodników ze swoich 2 klubów do Ćwierfinałów IMP (kolejnosc odpowiednio Poznan,Gorzow,Rybnik) ! ! !
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin